Folkart Towers A Kule Bayraklı/İzmir
0 850 466 10 35

Markanızın
değer kazanması
ve hedef kitlenize ulaşmanız bizim önceliğimiz.

Dünyanın %98.5 i internet kullanıyor. Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi ekibimiz, markanıza ait içerikleri doğru ve etkili kullanmanız ve markanızın hedeflerine kısa sürede ulaşmanızı amaçlıyor.

Intro

Standart Özelliklerimiz

Yaratıcı İçerik
Hedef kitlenizi etkileyecek içerikler
Responsive
Web sitenizle uyumlu
Planlı
Güncel araçları kullanarak planlı içerik playlaşımı
Analiz ve Raporlama
Etkileşimlerinizi analiz ediyor ve strateji belirliyoruz.
Güncel
Markanızın stratejisine uygun güncel içerik
Çözüm Odaklı
Ulaşılabilirlik sunuyoruz.

İhtiyacınız olan hizmet ve servisleri bizimle keşfedin.

Etkili ve hızlı iletişim aracı olan sosyal medya platformunuzu en güzel şekilde kullanmanız için buradayız. Sosyal medya yönetimi için ihtiyacınız olan tüm desteği sunuyoruz.

15 yılın üzerindeki saha tecrübemizi müşterilerimizin hayallerini tasarlayabilmek için kullanıyoruz. Sosyal medya yönetimi konusundaki deneyimizle markanız için en ideal seçeneğiz.

Kurumsal vizyonunuza, güncel pazarlama stratejilerine ve günün trendlerine uygun çalışmalar yapıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda rakip analizi yapıyor, ilgili dijital içeriklerinizi hazırlıyor, kitle tespiti ve reklam kurgunuzu belirliyoruz. Sosyal medya yönetimi hakkında tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Marka bilinirliğinizi zirveye taşımak ve sosyal medyada etkili içerik yönetmek istiyorsanız, sizlere kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyacak ekibimizle yanınızdayız. Deneyimli ekibimiz sosyal medya yönetiminde tüm sorularınıza cevap olacaktır.

web tasarım fiyatları

Bunlara göz attınız mı?

Web tasarım firmalarını seçerken nelere dikkat etmelisiniz? 

Öncelikle yapmanız gereken daha önce yapmış olduğu çalışmalara göz atmaktır. Şüphesiz ki kurumsal olup olmadığı da önemli bir nokta. Merak ettiğiniz her konu için blog sayfalarımızda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Web sitesi fiyatları için sabit bir şey söylemek çok zor. Yapılacak işlemlere göre fiyat değişiklikleri olmaktadır.  Aslında fiyatlamalar bu sektörde site hazırlanırken harcanan zamana ve verilen emeğe göre hesaplanır.

Kurumsal Web Tasarım biraz daha özenli bir çalışma ister. Bir çok firma buna dikkat etmez. Kurumsal tasarımın firmanın kurumsal kimliği ile bütünleşmesi gerekmektedir. Tasarım kurumsal kimliğe göre şekillenmelidir.  İzmir'de kurumsal kimliğinize odaklanarak bu işi en iyi yapan firmayı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Web sitesi yapmak için seçeceğiniz "Web Tasarım Ofisi" sizin yada markanızın itibarı için çok önemlidir. Burada seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi hizmet sonrası verdiği destektir. Kimi firma çok uygun fiyata web sitesini yapsa da satış sonrası en ufak bir şey için web sitesi yaptığı kadar para ister. Kimi firma yada kişilere ise asla ulaşamazsınız.

Web Tasarım Ofisi olarak web sitesi yapımında en iddialı firmalardan birisiyiz. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok firma/kişilerin yaptığımız tasarımlardan ve aldıkları hizmetten memnun olduklarını, bizleri önerdikleri referans oldukları kişi ve firmalardan biliyoruz. 

Merak etmeyin doğru adrestesiniz.

Karmaşık olmayan ve yönetilmesi kolay bir e-ticaret sistemi arıyorsanız şuan doğru adreste bulunuyorsunuz. Kolay ürün yönetimi olan, yönetilebilir, esnek bir e-ticaret sitesinde hızlı hareket edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız

Web sitesi kurmak için doğru adrestesiniz, Sizin adınıza tüm teknik işlemleri hallediyor, markanız veya firmanız için SEO uyumlu, standartları yüksek, kolay yönetilebilir web siteleri oluşturuyoruz.

Formu doldurun
sizi hemen arayalım

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Merak ettiğiniz konuları konuşalım, tasarımınızı planlayalım.

  Hemen Arayın !

  0 850 466 10 35

  deneyimler

  Farkımız ortada
  değil mi?

  Sosyal Medya Yönetimi

  Bir web tasarımcı olarak Web Tasarım Ofisi ekibinin profesyonelliği bana ilham kaynağı oldu. Sağladığınız hizmetler için teşekkür ederim.

  Sosyal Medya YönetimiSosyal Medya YönetimiSosyal Medya YönetimiSosyal Medya YönetimiSosyal Medya Yönetimi
  Derya
  delcomrf.com
  Sosyal Medya Yönetimi

  Web Tasarım Ofisi ekibine markamızın SEO hizmeti için başvurdum. Sundukları fikir ve çözümleri etki etmeye başladı. Markamızın web sitesi artık daha çok tıklanıyor ve bizi arayanların sayısı artmaya başladı.

  Sosyal Medya YönetimiSosyal Medya YönetimiSosyal Medya YönetimiSosyal Medya YönetimiSosyal Medya Yönetimi
  Hatice
  botarfood.com
  Sosyal Medya Yönetimi

  Mimarlıkla ilgili projemin yazılım desteği için Web Tasarım Ofisi'ne ulaştım. En başından itibaren çok ilgiliydiler. Bir sorunla karşılaştığımda kendilerine hemen ulaşabildim ve çözümcüldüler. Sabrınız ve emeğiniz için teşekkür ediyorum.

  Sosyal Medya YönetimiSosyal Medya YönetimiSosyal Medya YönetimiSosyal Medya YönetimiSosyal Medya Yönetimi
  Melike
  planm2.com