Folkart Towers A Kule Bayraklı/İzmir
0 850 466 10 35

Mobil Uygulama Geliştirme
Web Tasarım Ofisi
İle Çok Kolay.

İnternet kullanıcılarının %97.2 'sinin akıllı telefon kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz? Günlük mobil kullanımı ortalama 8 saat.* Bir mobil uygulamanızın olması kullanıcılara ulaşabilmenizin en büyük etkeni. Web Tasarım Ofisi, mobil uygulama geliştirme hizmeti ile her anında markanızın yanında.

*We Are Social 2021 Dijital Raporu

Intro

Standart Özelliklerimiz

Hızlı Açılan Uygulamalar
Optimize edilmiş performans ve güçlü sunucular
Modern Tasarım
Responsive tasarımlar
Gelişmiş Özellikler
Standart olarak gelişmiş yönetim özellikleri sunuyoruz
Kolay Ürün Yönetimi
Kullanımı kolay yönetim paneli
Özelleştirilebilir
Firma/Marka istek ve beklentisine özel uygulamalar
Ücretsiz Demo
Ücretsiz olarak anasayfa demonuzu hazırlıyoruz.

İhtiyacınız olan mobil uygulama geliştirme hizmetlerini bizimle keşfedin.

Web Tasarım Ofisi olarak 23 yıllık tecrübemizi kullanarak sizlerin taleplerini dikkatle dinliyoruz. Proje boyunca da süreci takip etmenizi sağlayarak ihtiyacınıza göre profesyonel çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Öncelikli hedefimiz mobil uygulama geliştirme ihtiyacınızı karşılamak. Mobil uygulama geliştirme konusunda deneyimli ekibimiz, her sorunuz için sizin yanınızda. Hemen iletişime geçerek mobil uygulamanıza sahip olabilirsiniz. 15 yılı aşkın deneyimiyle Web Tasarım Ofisi mobil uygulama geliştirme için en ideal seçenektir.

web tasarım fiyatları

Bunlara göz attınız mı?

Web tasarım firmalarını seçerken nelere dikkat etmelisiniz? 

Öncelikle yapmanız gereken daha önce yapmış olduğu çalışmalara göz atmaktır. Şüphesiz ki kurumsal olup olmadığı da önemli bir nokta. Blog sayfalarımızda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Web sitesi fiyatları için sabit bir şey söylemek çok zor. Yapılacak işlemlere göre fiyat değişiklikleri olmaktadır.  Aslında fiyatlamalar bu sektörde site hazırlanırken harcanan zamana göre hesaplanır.

Kurumsal Web Tasarım biraz daha özenli bir çalışma ister. Bir çok firma buna dikkat etmez. Kurumsal tasarımın firmanın kurumsal kimliği ile bütünleşmesi gerekmektedir. Tasarım kurumsal kimliğe göre şekillenmelidir.  İzmir'de kurumsal kimliğinize odaklanarak bu işi en iyi yapan firmayı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Web sitesi yapmak için seçeceğiniz "Web Tasarım Ofisi" sizin yada markanızın itibarı için çok önemlidir. Burada seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi hizmet sonrası verdiği destektir. Kimi firma çok uygun fiyata web sitesini yapsa da satış sonrası en ufak bir şey için web sitesi yaptığı kadar para ister. Kimi firma yada kişilere ise asla ulaşamazsınız.

Web Tasarım Ofisi olarak web sitesi yapımında en iddialı firmalardan birisiyiz. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok firma/kişilerin yaptığımız tasarımlardan ve aldıkları hizmetten memnun olduklarını, bizleri önerdikleri referans oldukları kişi ve firmalardan biliyoruz. 

Merak etmeyin doğru adrestesiniz.

Karmaşık olmayan ve yönetilmesi kolay bir e-ticaret sistemi arıyorsanız şuan doğru adreste bulunuyorsunuz. Kolay ürün yönetimi olan, yönetilebilir, esnek bir e-ticaret sitesinde hızlı hareket edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız

Web sitesi kurmak için doğru adrestesiniz, Sizin adınıza tüm teknik işlemleri hallediyor, markanız veya firmanız için SEO uyumlu, standartları yüksek, kolay yönetilebilir web siteleri oluşturuyoruz.

Formu doldurun
sizi hemen arayalım

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Merak ettiğiniz konuları konuşalım, tasarımınızı planlayalım.

  Hemen Arayın !

  0 850 466 10 35

  deneyimler

  Farkımız ortada
  değil mi?

  Mobil Uygulama Geliştirme

  Dershanemizin mobil uygulamasının geliştiriciliğini yaptılar. Biz ve öğrencilerimiz gayet memnun kaldık. Kullanımı kolay ve tasarımı oldukça güzel.

  Mobil Uygulama GeliştirmeMobil Uygulama GeliştirmeMobil Uygulama GeliştirmeMobil Uygulama GeliştirmeMobil Uygulama Geliştirme
  Mehmet B.
  delcomrf.com
  Mobil Uygulama Geliştirme

  E-ticaret markamızın daha çok kişiye ulaşması için mobil uygulama yapan kişi ve ajansları araştırırken bize geri dönüş yapan yalnızca Web Tasarım Ofisi oldu. Hem ilgililer hem de ihtiyaçlarımızın belirlenmesi noktasında çok yardımcı oldular.

  Mobil Uygulama GeliştirmeMobil Uygulama GeliştirmeMobil Uygulama GeliştirmeMobil Uygulama GeliştirmeMobil Uygulama Geliştirme
  Şefket K.
  botarfood.com
  Mobil Uygulama Geliştirme

  Kliniğimizin randevu oluşturma sistemi için mobil uygulamamızı oluşturdular. Kullanması çok basit. Bize karşı çok ilgili ve kibardılar. Kendilerine buradan tekrar teşekkür ediyorum.

  Mobil Uygulama GeliştirmeMobil Uygulama GeliştirmeMobil Uygulama GeliştirmeMobil Uygulama GeliştirmeMobil Uygulama Geliştirme
  Tuğçe H.
  planm2.com