Folkart Towers A Kule Bayraklı/İzmir
0 850 466 10 35

Özel Yazılım Projeleriniz
Web Tasarım Ofisi ile
Hazır.

Web Tasarım Ofisi olarak sunduğumuz dijital çözümlerden biri de özel yazılım projeleridir. Deneyimli ekibimizle ihtiyacınız olan özel yazılım projelerini tespit edip, güvenilir ve çözümcül işleve sahip yazılımı hazırlıyoruz. Kurumsal kimliğinize ve marka bilincine uygun özel yazılım projeleri oluşturuyoruz.

Intro

Standart Özelliklerimiz

Hızlı Açılan Siteler
Optimize edilmiş performans ve güçlü sunucular
Mobil Uyumlu
Responsive tasarım ile cep telefonlarına uyumlu
Gelişmiş Özellikler
Standart olarak gelişmiş yönetim özellikleri sunuyoruz
Kolay Ürün Yönetimi
Kullanımı kolay yönetim paneli
Konsept Tasarım
Firmaya/Markaya özel konsept tasarım
Ücretsiz Demo
Ücretsiz olarak anasayfa demosunuz hazırlıyoruz.

Öncelikli amacımız sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak. Web Tasarım Ofisi olarak 23 yıllık tecrübemizi kullanarak sizlerin taleplerini dikkatle dinliyoruz. Proje boyunca da süreci takip etmenizi sağlayarak ihtiyacınıza göre profesyonel çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Özel yazılım projelerimiz de bu çalışmalarımıza dahil. Deneyimli ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım projeleri sizin için yönetir. Web Tasarım Ofisi, özel yazılım projeleriniz için en ideal seçenektir.

web tasarım fiyatları

Bunlara göz attınız mı*

Web tasarım firmalarını seçerken nelere dikkat etmelisiniz? 

Öncelikle yapmanız gereken daha önce yapmış olduğu çalışmalara göz atmaktır. Şüphesiz ki kurumsal olup olmadığı da önemli bir nokta. Blog sayfalarımızda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Web sitesi fiyatları için sabit bir şey söylemek çok zor. Yapılacak işlemlere göre fiyat değişiklikleri olmaktadır.  Aslında fiyatlamalar bu sektörde site hazırlanırken harcanan zamana göre hesaplanır.

Kurumsal Web Tasarım biraz daha özenli bir çalışma ister. Bir çok firma buna dikkat etmez. Kurumsal tasarımın firmanın kurumsal kimliği ile bütünleşmesi gerekmektedir. Tasarım kurumsal kimliğe göre şekillenmelidir.  İzmir'de kurumsal kimliğinize odaklanarak bu işi en iyi yapan firmayı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Web sitesi yapmak için seçeceğiniz "Web Tasarım Ofisi" sizin yada markanızın itibarı için çok önemlidir. Burada seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi hizmet sonrası verdiği destektir. Kimi firma çok uygun fiyata web sitesini yapsa da satış sonrası en ufak bir şey için web sitesi yaptığı kadar para ister. Kimi firma yada kişilere ise asla ulaşamazsınız.

Web Tasarım Ofisi web sitesi yapımında en iddialı firmalardan birisiyiz. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok firma/kişilerin yaptığımız tasarımlardan ve aldıkları hizmetten memnun olduklarını, bizleri önerdikleri referans oldukları kişi ve firmalardan biliyoruz. 

Merak etmeyin doğru adrestesiniz. Web Tasarım Ofisi sizin için en ideal seçenektir.

Karmaşık olmayan ve yönetilmesi kolay bir e-ticaret sistemi arıyorsanız şuan doğru adreste bulunuyorsunuz. Kolay ürün yönetimi olan, yönetilebilir, esnek bir e-ticaret sitesinde hızlı hareket edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Web sitesi kurmak için doğru adrestesiniz, Sizin adınıza tüm teknik işlemleri hallediyor, markanız veya firmanız için SEO uyumlu, standartları yüksek, kolay yönetilebilir web siteleri oluşturuyoruz. Markanızı kısa sürede zirveye çıkarıp, size kaliteli bir online görüntü çiziyoruz.

Formu doldurun
sizi hemen arayalım

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa aşağıda ki formu doldurun, sizi arayalım. Merak ettiğiniz konuları konuşalım, tasarımınızı planlayalım.

  Hemen Arayın !

  0 850 466 10 35

  deneyimler

  Farkımız ortada
  değil mi?

  Özel Yazılım Projeleri

  Bir web tasarımcı olarak Web Tasarım Ofisi ekibinin profesyonelliği bana ilham kaynağı oldu. Sağladığınız hizmetler için teşekkür ederim.

  Özel Yazılım ProjeleriÖzel Yazılım ProjeleriÖzel Yazılım ProjeleriÖzel Yazılım ProjeleriÖzel Yazılım Projeleri
  Derya
  delcomrf.com
  Özel Yazılım Projeleri

  Web Tasarım Ofisi ekibine markamızın SEO hizmeti için başvurdum. Sundukları fikir ve çözümleri etki etmeye başladı. Markamızın web sitesi artık daha çok tıklanıyor ve bizi arayanların sayısı artmaya başladı.

  Özel Yazılım ProjeleriÖzel Yazılım ProjeleriÖzel Yazılım ProjeleriÖzel Yazılım ProjeleriÖzel Yazılım Projeleri
  Hatice
  botarfood.com
  Özel Yazılım Projeleri

  Mimarlıkla ilgili projemin yazılım desteği için Web Tasarım Ofisi'ne ulaştım. En başından itibaren çok ilgiliydiler. Bir sorunla karşılaştığımda kendilerine hemen ulaşabildim ve çözümcüldüler. Sabrınız ve emeğiniz için teşekkür ediyorum.

  Özel Yazılım ProjeleriÖzel Yazılım ProjeleriÖzel Yazılım ProjeleriÖzel Yazılım ProjeleriÖzel Yazılım Projeleri
  Melike
  planm2.com