Folkart Towers A Kule Bayraklı/İzmir
0 850 466 10 35

E-Ticaret Sitesi
Markanız için en iyi
stratejiyi tasarlıyoruz..

En iyiler ile çalışmak sizin de hakkınız! Birlikte firmanız/markanız için en doğru stratejileri birlikte oluşturup, pazarlama ve marka itibarı süreçlerinize uygun bir web sitesi hazırlıyoruz.

Intro

Standart Özelliklerimiz

Hızlı Açılan Siteler
Optimize edilmiş performans ve güçlü sunucular
Mobil Uyumlu
Responsive tasarım ile cep telefonlarına uyumlu
Gelişmiş Özellikler
Standart olarak gelişmiş yönetim özellikleri sunuyoruz
Kolay Ürün Yönetimi
Kullanımı kolay yönetim paneli
Konsept Tasarım
Firmaya/Markaya özel konsept tasarım
Ücretsiz Demo
Ücretsiz olarak anasayfa demonuzu hazırlıyoruz.

İhtiyacınız olan hizmet ve servisleri bizimle keşfedin.

E-Ticaret’e atılmak istiyorsunuz ve nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Doğru Adrestesiniz!

E-Tcaret websitenizi markanıza uygun bir şekilde konsept bir tasarımlar kuruyoruz. Unutulmamalıdır ki websiteniz markanızın ve firmanızın dijital mağazasıdır. Markanızı yansıtan web site tasarımı, anahtar teslim profesyonel e-ticaret çözümü, arama motoru optimizasyonu, kolay yönetim özellikleri, mobil uyumluluğu ve hizmet sonrası teknik destek ihtiyaçlarınıza sorunsuz destek veren bir firmadasınız.

web tasarım fiyatları

Bunlara göz
attınız mı?

Web tasarım firmalarını seçerken nelere dikkat etmelisiniz? 

Öncelikle yapmanız gereken daha önce yapmış olduğu çalışmalara göz atmaktır. Şüphesiz ki kurumsal olup olmadığı da önemli bir nokta. Blog sayfalarımızda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Web sitesi fiyatları için sabit bir şey söylemek çok zor. Yapılacak işlemlere göre fiyat değişiklikleri olmaktadır.  Aslında fiyatlamalar bu sektörde site hazırlanırken harcanan zamana göre hesaplanır.

Kurumsal Web Tasarım biraz daha özenli bir çalışma ister. Bir çok firma buna dikkat etmez. Kurumsal tasarımın firmanın kurumsal kimliği ile bütünleşmesi gerekmektedir. Tasarım kurumsal kimliğe göre şekillenmelidir.  İzmir'de kurumsal kimliğinize odaklanarak bu işi en iyi yapan firmayı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Web sitesi yapmak için seçeceğiniz "Web Tasarım Ofisi" sizin yada markanızın itibarı için çok önemlidir. Burada seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi hizmet sonrası verdiği destektir. Kimi firma çok uygun fiyata web sitesini yapsa da satış sonrası en ufak bir şey için web sitesi yaptığı kadar para ister. Kimi firma yada kişilere ise asla ulaşamazsınız.

Web Tasarım Ofisi web sitesi yapımında en iddialı firmalardan birisiyiz. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok firma/kişilerin yaptığımız tasarımlardan ve aldıkları hizmetten memnun olduklarını, bizleri önerdikleri referans oldukları kişi ve firmalardan biliyoruz. 

Merak etmeyin doğru adrestesiniz.

SEO uyumlu
SEO uyumlu

Karmaşık olmayan ve yönetilmesi kolay bir e-ticaret sistemi arıyorsanız şuan doğru adreste bulunuyorsunuz. Kolay ürün yönetimi olan, yönetilebilir, esnek bir e-ticaret sitesinde hızlı hareket edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

SEO uyumlu
Loading

Web sitesi kurmak için doğru adrestesiniz, Sizin adınıza tüm teknik işlemleri hallediyor, markanız veya firmanız için SEO uyumlu, standartları yüksek, kolay yönetilebilir web siteleri oluşturuyoruz.

Formu doldurun
sizi hemen arayalım

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Merak ettiğiniz konuları konuşalım, tasarımınızı planlayalım.

  Hemen arayın !

  0 850 466 10 35

  deneyimler

  Farkımız ortada
  değil mi?

  E-Ticaret Sitesi

  Kendi markamı kurduktan sonra markamın web sitesinin sorumluluklarını da yüklendim. Her bir süreçle tek başıma uğraşmak oldukça zordu. Birçok aksilik oluyordu. Web Tasarım Ofisi bu konuda benim için kurtarıcı oldu. Bir problemle karşılaştığımda irtibat kurabiliyorum. Teşekkürler Web Tasarım Ofisi.

  E-Ticaret SitesiE-Ticaret SitesiE-Ticaret SitesiE-Ticaret SitesiE-Ticaret Sitesi
  Meryem
  delcomrf.com
  E-Ticaret Sitesi

  Minimum bütçe ile maksimum verim almak istiyorsanız Web Tasarım Ofisi'ni öneriyorum. Yaklaşık 6 aydır beraber çalışıyoruz. İletişim konusunda oldukça ulaşılabilirler. Tasarımları ve kullanım kolaylığıyla öne çıkıyorlar.

  E-Ticaret SitesiE-Ticaret SitesiE-Ticaret SitesiE-Ticaret SitesiE-Ticaret Sitesi
  Tolga A.
  botarfood.com
  E-Ticaret Sitesi

  Mobilya mağazamızın dijital yeniliklere uyum sağlayabilmesi için Web Tasarım Ofisi ile çalıştık. Ürünlerimizin kullanıcılara kolay ve etkili şekilde sunulduğu bir e-ticaret sitesi tasarladılar. Site teslimi sonrasındaki destekleri ise beni oldukça mutlu etti. Stok yönetimi ve takibi ile üyelik yönetimini gayet başarılı yürütüyorlar.

  E-Ticaret SitesiE-Ticaret SitesiE-Ticaret SitesiE-Ticaret SitesiE-Ticaret Sitesi
  Melike
  planm2.com