Folkart Towers A Kule Bayraklı/İzmir
0 850 466 10 35

Google Haritalara Kayıt hizmetimiz İle
ziyaretçilerinizin
size kolayca ulaşmasını sağlayın.

İşletmenizin Google Haritalara kayıt olması, ziyaretçi ve müşterilerinizin sizi kolaylıkla bulmasını sağlar. Konumunuza yakın arama yapan kullanıcıları kendinize çekmek için Google Haritalara kayıt işleminizi hızlandırın. Web Tasarım Ofisi olarak tüm entegrasyon işlemlerinde yanınızdayız. Deneyimli ekibimiz Google Haritalara kayıt gibi işlemler dahil olmak üzere size kapsamlı Google Haritalar hizmeti sunar.

Intro

Standart Özelliklerimiz

Hızlı Açılan Siteler
Optimize edilmiş performans ve güçlü sunucular
Mobil Uyumlu
Responsive tasarım ile cep telefonlarına uyumlu
Gelişmiş Özellikler
Standart olarak gelişmiş yönetim özellikleri sunuyoruz
Kolay Ürün Yönetimi
Kullanımı kolay yönetim paneli
Konsept Tasarım
Firmaya/Markaya özel konsept tasarım
Ücretsiz Demo
Ücretsiz olarak anasayfa demonuzu hazırlıyoruz.

İhtiyacınız olan hizmet ve servisleri bizimle keşfedin.

Kurumsal web sitenizde işletme adresini belirtmeniz yeterli olmayabilir. Ziyaretçi yada müşterileriniz adresinize ulaşabilmek için pek çok insan gibi Google Maps kullanacaktır. Dolayısıyla Google Haritalara kayıt işlemlerini eksiksiz tamamlamanız önemlidir.

Google Haritalar Hizmetimizden faydalanmanız, ziyaretçilerinizin işletmenize daha hızlı ve kolay ulaşmasını sağlayacaktır. Google Maps görünürlüğünüzü arttırmak için gerekli tüm işlemleri tamamlıyoruz.

Google Haritalar Hizmetini kullanmanız aynı zamanda web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara güven de verir. İşletmenizin belirlediğiniz adresteki konumunu, nerede bulunduğunu bu sayede görebilirler. Google Haritalara kayıt işlemini tamamlamanız bu nedenle oldukça önemlidir.

web tasarım fiyatları

Bunlara göz attınız mı?

Web tasarım firmalarını seçerken nelere dikkat etmelisiniz? 

Öncelikle yapmanız gereken daha önce yapmış olduğu çalışmalara göz atmaktır. Şüphesiz ki kurumsal olup olmadığı da önemli bir nokta. Blog sayfalarımızda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Web sitesi fiyatları için sabit bir şey söylemek çok zor. Yapılacak işlemlere göre fiyat değişiklikleri olmaktadır.  Aslında fiyatlamalar bu sektörde site hazırlanırken harcanan zamana göre hesaplanır.

Kurumsal Web Tasarım biraz daha özenli bir çalışma ister. Bir çok firma buna dikkat etmez. Kurumsal tasarımın firmanın kurumsal kimliği ile bütünleşmesi gerekmektedir. Tasarım kurumsal kimliğe göre şekillenmelidir.  İzmir'de kurumsal kimliğinize odaklanarak bu işi en iyi yapan firmayı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Web sitesi yapmak için seçeceğiniz "Web Tasarım Ofisi" sizin yada markanızın itibarı için çok önemlidir. Burada seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi hizmet sonrası verdiği destektir. Kimi firma çok uygun fiyata web sitesini yapsa da satış sonrası en ufak bir şey için web sitesi yaptığı kadar para ister. Kimi firma yada kişilere ise asla ulaşamazsınız.

Web Tasarım Ofisi olarak 15 yıllık deneyimimizle Google Haritalara kayıt gibi tüm hizmetlerimizde sizinleyiz.

Web Tasarım Ofisi olarak web sitesi yapımında en iddialı firmalardan birisiyiz. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok firma/kişilerin yaptığımız tasarımlardan ve aldıkları hizmetten memnun olduklarını, bizleri önerdikleri referans oldukları kişi ve firmalardan biliyoruz. 

Merak etmeyin doğru adrestesiniz.

Karmaşık olmayan ve yönetilmesi kolay bir e-ticaret sistemi arıyorsanız şuan doğru adreste bulunuyorsunuz. Kolay ürün yönetimi olan, yönetilebilir, esnek bir e-ticaret sitesinde hızlı hareket edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız

Web sitesi kurmak için doğru adrestesiniz, Sizin adınıza tüm teknik işlemleri hallediyor, markanız veya firmanız için SEO uyumlu, standartları yüksek, kolay yönetilebilir web siteleri oluşturuyoruz.

Formu doldurun
sizi hemen arayalım

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Merak ettiğiniz konuları konuşalım, tasarımınızı planlayalım.

  Hemen Arayın !

  0 850 466 10 35

  deneyimler

  Farkımız ortada
  değil mi?

  Google Haritalara Kayıt

  Bir web tasarımcı olarak Web Tasarım Ofisi ekibinin profesyonelliği bana ilham kaynağı oldu. Sağladığınız hizmetler için teşekkür ederim.

  Google Haritalara KayıtGoogle Haritalara KayıtGoogle Haritalara KayıtGoogle Haritalara KayıtGoogle Haritalara Kayıt
  Derya
  delcomrf.com
  Google Haritalara Kayıt

  Web Tasarım Ofisi ekibine markamızın SEO hizmeti için başvurdum. Sundukları fikir ve çözümleri etki etmeye başladı. Markamızın web sitesi artık daha çok tıklanıyor ve bizi arayanların sayısı artmaya başladı.

  Google Haritalara KayıtGoogle Haritalara KayıtGoogle Haritalara KayıtGoogle Haritalara KayıtGoogle Haritalara Kayıt
  Hatice
  botarfood.com
  Google Haritalara Kayıt

  Ofisimizin web site tasarımı için Web Tasarım Ofisi ekibiyle tanıştım. Karşılamaları ve isteklerimi dinlemeleri önerileri beni memnun etti. Web Sitemize ofis konumumuzu da Google Haritalar ile eklemeyi ihmal etmediler. İlginiz için teşekkürler.

  Google Haritalara KayıtGoogle Haritalara KayıtGoogle Haritalara KayıtGoogle Haritalara KayıtGoogle Haritalara Kayıt
  Melike
  planm2.com