Folkart Towers A Kule Bayraklı/İzmir
0 850 466 10 35

Google Reklam (SEM) ile
ürün ve marka
bilinirliğinizi arttırıyor, ziyaretçilerinizin müşteriniz
olması için çalışıyoruz.

SEM çalışmalarımızla, mevcut kitlenizi büyütebilir, daha geniş ve etkili kitlelere az maliyetle ulaşabilirsiniz. Google reklamları için bizimle hemen iletişime geçin.

Intro

Standart Özelliklerimiz

Hızlı Açılan Siteler
Optimize edilmiş performans ve güçlü sunucular
Mobil Uyumlu
Responsive tasarım ile cep telefonlarına uyumlu
Gelişmiş Özellikler
Standart olarak gelişmiş yönetim özellikleri sunuyoruz
Kolay Ürün Yönetimi
Kullanımı kolay yönetim paneli
Konsept Tasarım
Firmaya/Markaya özel konsept tasarım
Ücretsiz Demo
Ücretsiz olarak anasayfa demonuzu hazırlıyoruz.

İhtiyacınız olan hizmet ve servisleri bizimle keşfedin.

Şuan dünyada en çok kullanılan reklam türü olan Google Reklam hizmetlerinin SEM (Search Engine Marketing) çalışmaları arama motoru pazarlaması olarak bilinir. Profesyonel ekibimiz, markanızın profiline uygun ürün reklam ve sponsorleri ile arama motorlarında üst sıraya çıkması için çalışır.

Hedef kitlenizin konumunu analizlerimiz doğrultusunda belirliyor, böylece arama motorlarında dikkat çekici şekilde reklam edilmiş ürünlerinizi, ürün satın alma isteği olan kullanıcıların görmesini sağlıyoruz.

Markanızın itibarını koruyacak, hedef kitlenize ürünlerinizi sunmanızı kolaylaştıran çalışmaları bizimle gerçekleştirmenizden mutluluk duyarız.

web tasarım fiyatları

Bunlara göz attınız mı?

Web tasarım firmalarını seçerken nelere dikkat etmelisiniz? 

Öncelikle yapmanız gereken daha önce yapmış olduğu çalışmalara göz atmaktır. Şüphesiz ki kurumsal olup olmadığı da önemli bir nokta. Bu konu ile ilgili Blog sayfalarımızda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Web sitesi fiyatları için sabit bir şey söylemek çok zor. Yapılacak işlemlere, web sitesinde yada e-ticaret sitesinde olmasını istediğiniz özelliklere göre fiyat değişiklikleri olmaktadır.  Aslında fiyatlamalar bu sektörde site hazırlanırken harcanan zamana göre hesaplanmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım biraz daha özenli bir çalışma ister. Bir çok firma buna dikkat etmez. Kurumsal tasarımın firmanın kurumsal kimliği ile bütünleşmesi gerekmektedir. Tasarım kurumsal kimliğe göre şekillenmelidir.  İzmir'de kurumsal kimliğinize odaklanarak bu işi en iyi yapan firmayı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Web sitesi yapmak için seçeceğiniz "Web Tasarım Ofisi" sizin yada markanızın itibarı için çok önemlidir. Burada seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi hizmet sonrası verdiği destektir. Kimi firma çok uygun fiyata web sitesini yapsa da satış sonrası en ufak bir şey için web sitesi yaptığı kadar para ister. Kimi firma yada kişilere ise asla ulaşamazsınız.

Web Tasarım Ofisi olarak web sitesi yapımında en iddialı firmalardan birisiyiz. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok firma/kişilerin yaptığımız tasarımlardan ve aldıkları hizmetten memnun olduklarını, bizleri önerdikleri referans oldukları kişi ve firmalardan biliyoruz. 

Merak etmeyin doğru adrestesiniz.

Karmaşık olmayan ve yönetilmesi kolay bir e-ticaret sistemi arıyorsanız şuan doğru adreste bulunuyorsunuz. Kolay ürün yönetimi olan, yönetilebilir, esnek bir e-ticaret sitesinde hızlı hareket edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız

Evet bir websitene sahipsiniz, yada bir ürün veya hizmetinizin internet üzerinden tanıtımı yapmak, pazarlamak istiyorsunuz. İşte bu nokta çok uygun maliyetlere sizi kitlelere ulaştırarak pazarlama gücünüzü artıracak araç Google vb. arama motorlarına reklam vermektir.

Formu doldurun
sizi hemen arayalım

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Merak ettiğiniz konuları konuşalım, tasarımınızı planlayalım.

  Hemen Arayın !

  0 850 466 10 35

  deneyimler

  Farkımız ortada
  değil mi?

  Google Reklamları (SEM)

  Bir web tasarımcı olarak Web Tasarım Ofisi ekibinin profesyonelliği bana ilham kaynağı oldu. Sağladığınız hizmetler için teşekkür ederim.

  Google Reklamları (SEM)Google Reklamları (SEM)Google Reklamları (SEM)Google Reklamları (SEM)Google Reklamları (SEM)
  Derya
  delcomrf.com
  Google Reklamları (SEM)

  Web Tasarım Ofisi ekibine markamızın SEO hizmeti için başvurdum. Sundukları fikir ve çözümleri etki etmeye başladı. Markamızın web sitesi artık daha çok tıklanıyor ve bizi arayanların sayısı artmaya başladı.

  Google Reklamları (SEM)Google Reklamları (SEM)Google Reklamları (SEM)Google Reklamları (SEM)Google Reklamları (SEM)
  Hatice
  botarfood.com
  Google Reklamları (SEM)

  Mimarlıkla ilgili projemin yazılım desteği için Web Tasarım Ofisi'ne ulaştım. En başından itibaren çok ilgiliydiler. Bir sorunla karşılaştığımda kendilerine hemen ulaşabildim ve çözümcüldüler. Sabrınız ve emeğiniz için teşekkür ediyorum.

  Google Reklamları (SEM)Google Reklamları (SEM)Google Reklamları (SEM)Google Reklamları (SEM)Google Reklamları (SEM)
  Melike
  planm2.com