Folkart Towers A Kule Bayraklı/İzmir
0 850 466 10 35

Doktor web sitesi ile kliniğinizi
canlandırmanız, hasta ve danışanlarınıza ulaşmanız için buradayız.

Hizmet ve tecrübelerinizi en iyi şekilde yansıtacağınız, ziyaretçilerinizin kolaylıkla sizle ilgili bilgi edinip, güven duyacağı bir doktor web sitesi sunuyoruz.

Intro

Standart Özelliklerimiz

Hızlı Açılan Siteler
Optimize edilmiş performans ve güçlü sunucular
Mobil Uyumlu
Responsive tasarım ile cep telefonlarına uyumlu
Gelişmiş Özellikler
Standart olarak gelişmiş yönetim özellikleri sunuyoruz
Kolay İçerik Yönetimi
Kullanımı kolay yönetim paneli
Konsept Tasarım
Firmaya/Markaya özel konsept tasarım
Ücretsiz Demo
Ücretsiz olarak anasayfa demosunuz hazırlıyoruz.

İhtiyacınız olan hizmet ve servisleri bizimle keşfedin.

Kurumsal doktor web sitesine ihtiyacınız var ve " doktor web sitesi yaptırmak istiyoruz" diyorsanız; doğru adrestesiniz.

15 yılın üzerindeki saha tecrübemizi müşterilerimizin hayallerini tasarlayabilmek için kullanıyoruz.

Kurumsal vizyonunuza, güncel pazarlama stratejilerine ve günün trendlerine uygun tasarımlar kullanıyoruz. Estetik, modern çizgilere sahip, mobil uyumlu, responsive tasarım standart sunumlarımız arasında.

Kliniğinizin itibarını koruyacak, hedef kitlenize güven aşılayacak doktorlar için web sitesi çözümünü bizimle geliştirin.

web tasarım fiyatları

Bunlara göz attınız mı?

Doktor web sitesi için Web tasarım firmalarını seçerken nelere dikkat etmelisiniz? 

Öncelikle yapmanız gereken daha önce yapmış olduğu çalışmalara göz atmaktır. Şüphesiz ki kurumsal olup olmadığı da önemli bir nokta.Deneyimli ekibimizin sizin için hazırladığı blog sayfalarımızda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Doktor web sitesi fiyatları için sabit bir şey söylemek çok zor. Fiyatlamalar bu sektörde site hazırlanırken harcanan zamana göre hesaplanır. Yapılacak işlemlere göre ise fiyat değişiklikleri olmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçin.

Kurumsal Web Tasarım biraz daha özenli bir çalışma ister. Bir çok firma buna dikkat etmez. Kurumsal tasarımın firmanın kurumsal kimliği ile bütünleşmesi gerekmektedir. Tasarım kurumsal kimliğe göre şekillenmelidir.  İzmir'de kurumsal kimliğinize odaklanarak bu işi en iyi yapan firmayı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Web sitesi yapmak için seçeceğiniz "Web Tasarım Ofisi" sizin yada markanızın itibarı için çok önemlidir. Burada seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi hizmet sonrası verdiği destektir. Kimi firma çok uygun fiyata web sitesini yapsa da satış sonrası en ufak bir şey için web sitesi yaptığı kadar para ister. Kimi firma yada kişilere ise asla ulaşamazsınız. Web Tasarım Ofisi olarak tüm süreçte sizinleyiz. Web tasarım konusunda deneyimli ekibimiz her zaman yanınızda.

Web Tasarım Ofisi olarak web sitesi yapımında en iddialı firmalardan birisiyiz. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok firma/kişilerin yaptığımız tasarımlardan ve aldıkları hizmetten memnun olduklarını, bizleri önerdikleri referans oldukları kişi ve firmalardan biliyoruz. 

Merak etmeyin doğru adrestesiniz.

Karmaşık olmayan ve yönetilmesi kolay bir e-ticaret sistemi arıyorsanız şuan doğru adreste bulunuyorsunuz. Kolay ürün yönetimi olan, yönetilebilir, esnek bir e-ticaret sitesinde hızlı hareket edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız

Web sitesi kurmak için doğru adrestesiniz. Sizin adınıza tüm teknik işlemleri hallediyor, markanız veya firmanız için SEO uyumlu, standartları yüksek, kolay yönetilebilir web siteleri oluşturuyoruz.

Formu doldurun
sizi hemen arayalım

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Merak ettiğiniz konuları konuşalım, tasarımınızı planlayalım.

  Hemen Arayın !

  0 850 466 10 35

  deneyimler

  Farkımız ortada
  değil mi?

  Doktor Web Sitesi

  Bir web tasarımcı olarak Web Tasarım Ofisi ekibinin profesyonelliği bana ilham kaynağı oldu. Sağladığınız hizmetler için teşekkür ederim.

  Doktor Web SitesiDoktor Web SitesiDoktor Web SitesiDoktor Web SitesiDoktor Web Sitesi
  Derya
  delcomrf.com
  Doktor Web Sitesi

  Web Tasarım Ofisi ekibine markamızın SEO hizmeti için başvurdum. Sundukları fikir ve çözümleri etki etmeye başladı. Markamızın web sitesi artık daha çok tıklanıyor ve bizi arayanların sayısı artmaya başladı.

  Doktor Web SitesiDoktor Web SitesiDoktor Web SitesiDoktor Web SitesiDoktor Web Sitesi
  Hatice
  botarfood.com
  Doktor Web Sitesi

  Mimarlıkla ilgili projemin yazılım desteği için Web Tasarım Ofisi'ne ulaştım. En başından itibaren çok ilgiliydiler. Bir sorunla karşılaştığımda kendilerine hemen ulaşabildim ve çözümcüldüler. Sabrınız ve emeğiniz için teşekkür ediyorum.

  Doktor Web SitesiDoktor Web SitesiDoktor Web SitesiDoktor Web SitesiDoktor Web Sitesi
  Melike
  planm2.com